אודות

אודות החברה

מערכת בנית אתרים וניהול תוכן

וריטיב טכנולוגיות בע"מ מפעילה מספר מרכזי פעילות למען עסקים קטנים ובינוניים בישראל.

פעילות זו מורכבת מפיתוח מערכת ייחודית לקידום עסקים בגוגל ורשתות חברתיות לצד קיום קבוצות ומפגשי נטוורקינג להעצמת עסקים.

כחלק מהשירות אנו מפתחים אתרי אינטרנט העומדים בקדמת הטכנולוגיה ומציעים לעסקים להתבסס על הפלטפורמה הייחודית שלנו לבנית אתר אינטרנט מפואר, מלא בתכנים על בית העסק או החברה ולקדם את התוכן בגוגל קידום אורגני.

אנו עובדים עם כל המגזרים בארץ ועם עסקים וחברות מכל הגדלים והסוגים, החל מעסק עצמאי, דרך חברות סטרטאפ ועד ארגונים גדולים בעלי צורך באתר עם תהליכי מכירה מתממשקים למערכות הליבה.

פלטפורמת בנית האתרים של וריטיב טכנולוגיות בע"מ מאפשרת לכם להציג את בית העסק שלכם בצורה המתקדמת ביותר ומתאימה לכל סוגי המכשירים. האתרים הבנויים על הפלטפורמה של וריטיב טכנולוגיות בע"מ חוסכים לכם כסף בתפעול ותחזוקה שוטפת לאורך שנים.

פיתחנו מערכת ניהול יחודית, קלה ונוחה לניהול אתר האינטרנט שלכם ומאפשרת הזנת תכנים ללא הגבלת כמויות, עמודים, תמונות וכו'. אנו מזמינים אתכם להתנסות במערכת שלנו ולקבל אתר אינטרנט ברמה הגבוהה ביותר ליצוג העסק שלכם.

וריטיב-אתרים

קצת עלינו

חברת וריטיב טכנולוגיות בע"מ הוקמה בשנת 2014 במטרה לקדם עסקים ובעלי מקצוע בשיראל. במהלך השנים והפעילות עם העסקים, למדנו והבנו את הצרכים של העסקים ואת הקשיים איתם מתמודדים בעלי המקצוע ומנהלי החברות ופיתחנו כלים טכנולוגיים המאפשרים לבעלי העסקים לשפר וליעל תהליכים, להגדיל את החשיפה והלקוחות ולחסוך בהוצאות השוטפות. שמנו לנו למטרה להגיש מערכות שונות במחירים נוחים לכל כיס ומבלי להכניס את בעל העסק להוצאות מיותרות. ​​​​​​​כך גם מערכת אתרי האינטרנט שפיתחנו, מאפשרת להקים אתר מלא תוך מספר דקות. כל מה שנשאר לכם הוא להזין את התכנים הרלונטיים והיחודיים שלכם.

קראו עוד עלינו

וריטיב אתרים

אתר בסגנון שלכם

אנו מזמינים אתכם לבנות אתר אינטרנט תדמיתי מלא ואיכותי על פלטפורמת האתרים שלנו. המערכת מאפשרת לכם יצירת תכנים כגון מוצרים / שירותים, בלוג / מאמרים, מידע נרחב על הפעילות, סיווגים לכל סוג תוכן, ניהול מועדון לקוחות, קבלת לידים מהאתר ישירות למערכת הניהול ועוד כלים רבים על מנת שתייצרו נוכחות רחבה ככל הניתן במנועי החיפוש.

צרו קשר

תכנון

אנחנו נכוון אתכם ונמליץ לכם על מבנה האתר המומלץ עבורכם. כל רכיבי האתר הכלולים במערכת מאפשרים הרכבת אתר יחודי עבורכם ומותאם בדיוק לאופי העיסוק שלכם.

בניה

אנחנו נשקיע את מיטב הניסיון שלנו על מנת לספק לכם אתר הבנוי בסטנדרטים המתקדמים ביותר על תשתית אתרים חדשה ויחודית. הלקוחות שלכם יראות את ההבדל.

בדיקות

לאחר בנית האתר נלווה אתכם ונבדוק שהאתר עומד בצפיות שלכם. ניתן לבצע שינויים והתאמות בכל רכיבי האתר עד לקבלת תוצאה מרשימה. יראו שיש לכם את האתר הטוב ביותר.

הדרכה

מערכת הניהול היחודית שלנו קלה ופשוטה לשימוש. יחד עם זאת, ניתן לכם הסבר ונעביר הדרכה על אופן השימוש בה ואפשרויות הזנת התכנים. אנו מעודדים להזין כמה שיותר תכנים.

פרוייקטים

שירותים

שנות ניסיון

אתרים

אתרים מרהיבים במחירים מפתיעים

צור קשר

הצהרת נגישות